אזרחות פורטוגלית מאפשרת למחזיקים בה שורה של יתרונות, כאשר כיום ישנם אלפי ישראלים אשר זכאים לקבל אזרחות. כיצד מתבצע התהליך? להלן הפרטים.

אזרחות פורטוגלית – זינוק של עשרות אחוזים בבקשות

אם גם אתם שומעים לא מעט “קיבלתי אזרחות פורטוגלית” ולא מבינים על מה המהומה, אנחנו כאן בכדי להסביר. למעשה, מאז שנת 2015 חוקקה ממשלת פורטוגל תיקון לחוק האזרחות אשר מאפשר ליהודים אשר מוכיחים כי הם צאצאים של גירוש ספרד ופורטוגל לקבל אזרחות במדינה. מדובר בהליך פשוט בהרבה ממדינות אחרות ביבשת אירופה, וזאת לאור העובדה כי תנאי הסף לקבלה הם מקלים בצורה משמעותית. יחד עם זאת, כפי שמסבירים בחברת איזי נשיונליטי אשר מתמחה בתחום, לאור העובדה כי אלפי ישראלים זכאים להוצאה אנו עדים לזינוק של עשרות אחוזים בבקשות, מה שגורם לכך שהממשל בפורטוגל פשוט קורס לאור עומס של פניות, ועל התהליך אשר ארך לרוב כחצי שנה מתמשך נכון לעכשיו לשנה וחצי עד שנתיים, במידה ולא מבצעים את התהליך באמצעות חברה מקצועית.

דגל ומפה

כיצד מתבצע תהליך של הוצאת אזרחות?

על מנת להוציא אזרחות פורטוגלית יש לבצע בדיקות זכאות בהתבסס על שם המשפחה, וזאת על מנת לבחון האם אתם צאצאים של מגורשי ספרד ופורטוגל אשר עזבו את המדינות הללו למדינות רבות בעולם, כאשר כיום ניתן לקבל דרכון פורטוגלי ליוצאי עיראק, בולגריה, מרוקו, לוב, טוניס, יוון, צרפת, סוריה, ירדן, בולגריה, ברזיל ועוד. לאחר שאכן נמצא כי אתם צאצאים, תוכלו להגיש בקשה לקהילה היהודית אשר שוכנת בליסבון אשר היא הגורם המוסמך לקבוע האם אכן ניתן להמשיך בתהליך. על מנת להגיש את הבקשה לקהילה היהודית יש לתרגם מסמכים רבים אשר כוללים עץ משפחתי, תעודת יושר ממשטרת ישראל, צילום של תעודת זהות כמו גם דרכון וכן מסמכים נוספים אשר מאששים כי אכן מדובר בצאצאים, וכי ככל המסמכים הללו אושרו ע”י עו”ד נוטריון. לאחר הגשת הבקשה תוך זמן קצר ניתן לקבל אישור עקרוני להמשך התהליך מהקהילה היהודית ולאחר מכן להגיש את הבקשה הרשמית לרשויות בפורטוגל, אשר הן הגורם המוסמך היחיד לקבוע האם אכן ניתן לקבל אזרחות, כמו גם דרכון. כאמור, לאור הביקוש העז אנו עדים לכך שממשלת פורטוגל קורסת לאור ריבוי של בקשות ועל כן התהליך אורך לא מעט זמן, אולם באמצעות חברת איזי נשיונליטי תוכלו להקל על התהליך באופן משמעותי וזאת לאור רמת הבקיאות הגבוהה של החברה בתחום כמו גם האפשרות שלכם לקבל ליווי אישי לכל אורך התהליך אשר מתבסס על ניסיונם ארוך השנים של החברה בעזרה לישראלים בקבלה של אזרחות אירופאית. מעוניינים לקבל מידע נוסף? היכנסו לאתר הרשמי בכתובת https://www.easynationality.com השאירו פרטים ונציג מטעם החברה ישוב אליכם בהקדם האפשרי לצורך בדיקת זכאותכם כמו גם קבלת מידע.