רבים מאיתנו קיוו, כשעמדו מתחת לחופה, שהאדם שאיתו בחרנו להתחתן באמת יאהב אותנו, יכבד אותנו ויהיה השותף שלנו לכל אורך הדרך. עם זאת, בפועל אנחנו יודעים שזה לא תמיד קורה, ולמען האמת, בישראל של ימינו הרבה מאוד זוגות בוחרים להתגרש. לא אחת קורה שמה שמוביל להחלטה על גירושין זו בגידה, ואם גם אתם חושדים שאולי בן או בת הזוג בוגדים בכם, אתם בוודאי יודעים לומר עד כמה התחושה הזאת נוראית. רגע לפני שאתם מתחילים לחפש לכם חוקר פרטי באשדוד שיוכל לעזור לכם להבין איפה אתם עומדים, כדאי שתבדקו האם בן הזוג משאיר סימנים לכך שהוא בוגד.

עין

  1. יציאה עם “חברים” – עד היום הייתם רגילים לצאת רק שניכם או לבלות עם חברים משותפים? אם כך, במידה ובן הזוג מתחיל פתאום לצאת לבד עם חבר, בהחלט יכול להיות שזה לא בדיוק חבר או חברה.
  2. שיחות טלפון ממושכות – אתה מתקשר לבת הזוג שלך וכל הזמן תפוס אצלה? תמיד כשאתה בא לאסוף אותה היא בדיוק מנתקת שיחה? אם אתה יודע שכל ההרגלים הללו לא היו קיימים בעבר, יכול להיות שזה אומר משהו.
  3. החיבור האינסופי לנייד – אומנם זה נכון שכולנו משתמשים בטלפון הנייד בכל רגע נתון, אך אם פתאום אשתך לוקחת אותו גם לטיול עם הכלב או לשירותים, יכול להיות שזה אומר משהו אחר מעבר לכך שהיא התמכרה למשחק חדש. אם היא מניחה את הטלפון הפוך זה עוד סימן שיכול להעיד על המצב ולכן חשוב שתישאר ערני לכל הסימנים הללו.
  4. ההתחמקות מיצירת קשר עין – אשתך היפה שתמיד נהגה להביט בך בעיניים עם עיניה הכחולות לא עושה את זה יותר? אתה מנסה לצוד אחר העיניים שלה והיא כל הזמן משפילה אותן? מסתכלת למרחק או לאינסוף? נסה ליצור קשר עין, כשמביטים בעיניים אומרים הרבה בלי להגיד מילה.
  5. הוצאות כלכליות לא ברורות – אם יש לכם חשבון משותף ואם אתה יכול, כדאי שתבדוק האם אשתך מוציאה כל מיני כספים שבעבר היא לא הוציאה. זה יכול להיות על מסעדות, על בגדים או על כל דבר אחר שמחשיד.

להוציא את הראש מהחול

עד עכשיו חשדתם שבן הזוג בוגד בכם אך העדפתם לחיות כבת יענה? לא רציתם להכיר במציאות ולדעת את האמת? אם כך, יכול להיות שעכשיו אתם כבר מרגישים אחרת ושאתם מוכנים לשלב הבא. תוהים מה תוכלו לעשות? אם כך, כדאי שתדעו שהכתובת הנכונה היא משרד חקירות. במקום כזה תפגשו חוקרים מקצועיים שיוכלו לקבל מכם כל פרט שתתנו להם ובהתאם לכך הם יבדקו עבורכם את השטח. אומנם לא תמיד קל לשמוע את האמת ולדעת שבן או בת הזוג האהובים בוגדים, אך ברוב המקרים עדיף להכיר במציאות כדי להחליט מה עושים בנידון.